UA-129346161-2۱۰ ایده برای دکوراسیون زمستانه – لوتوس آذین

۱۰ ایده برای دکوراسیون زمستانه

دسامبر, 2017 بدون نظر دکوراسیون

بهتر است با تغییر فصل دکور خانه را تغییر دهیم، وقتی زمستان آرام آرام  شروع به خود نمایی می کند، وقت آن رسیده است تا با ایجاد احساس گرما در خانه فضا را دلپذیرتر کرد. پس تعلل نکنیم  و با دکوری گرم به استقبال زمستان  برویم. به سراغ پارچه های بلا استفاده در کمدتان بروید و پارچه های نرم و کرکی را باز کنید و از آنها در دکور خود بهره ببرید. با ما همراه باشید تا با ایده هایی برای دکوراسیون زمستانه به استقبال زمستان برویم .

۱- استفاده از بافت های نرم و راحت

در زمستان همه به دنبال گرما هستیم. وقتی که در زمستان هوای بیرون سرد و مرطوب می شود شما می خواهید همه ی چیز های اطرافتان گرم و راحت باشد، برای همین بهتر است از بافت های نرم استفاده کنی.  لحافهای سبک و پرده های ضخیم را از گنجه بیرون بیاورید و از آنها برای تغییر محیط در خانه استفاده کنید. از بالش ها و کوسن ها برای ایجاد گرما و راحتی در اتاق خواب و فضاهای خانه استفاده کنید.

۲- از پوشش فرش و قالیچه بیشتری استفاده کنید

برای ایجاد دکوراسیون زمستانه می توانید از فرش های بیشتری برای پوشش کف استفاده کنید. راه رفتن روی کف پوش سرد و خشک در هوای زمستانی برای هیچ کس خوشایند نیست. شما می توانید با استفاده از فرش و قالیچه در خانه احساس گرمای بیشتری را به فضای خانه دعوت کنید.

۳- استفاده از عناصر طبیعی

دکوراسیون زمستانه

طبیعت بیشترین منبع الهام برای دکوراسیون زمستانه است. می توانید از عناصر طبیعی مانند چوب، سنگ، گلها، شاخ و برگ درختان و میوه درخت کاج در چیدمان منزل خود بهره ببرید. همه آنها را به شکل زیبایی  دسته کنید و در یک سبد بچینید ، می توانید شاخه های درختان را در میان آن جا بدهید، بهتر است آن را وسط  میز ناهار خوری یا بالای شومینه یا هر جا که مناسب می دانید قرار بدهید.

۴- از ظروف شیشه ای برای دکوراسیون استفاده کنید.

می توانید میوه های کاج، شاخ و برگ درختان و این قبیل چیزها را در ظروف شیشه ای شفاف قرار دهید. شما می توانید بطری های شیشه ای نوشیدنی و جعبه های شکلات های تمام شده را به عنوان گلدان یا شمعدان استفاده کنید. به این وسیله دکوراسیون زمستانه ای جذاب خواهید داشت.

۵- باز یافت وسایل

دکوراسیون زمستانه

برای تغییر دکور به سبک دکوراسیون زمستانه نیازی به صرف هزینه آنجنانی نیست. شما می توانید به راحتی از اشیای بلا استفاده ای مانند بطری نوشیدنی ها،  شیشه مربا و سس ها در دکور خود بهره ببرید، آنها را به شکلی زیبا تزیین کنید و منزلتان را با آنها بیارایید.

۶- فضای نشیمن راحت در مقابل شومینه یا بخاری

دکوراسیون زمستانه

یک فضای نشیمن در جلوی شومینه یا بخاری  ایجاد کنید. می توانید یک مبل راحتی یا مجموعه ای صندلی راحتی به همراه یک میز قهوه خوری در جلو شومینه یا بخاری قرار دهید. یا اگر به دکوراسیون سنتی علاقه مندید می توانید از یک تشکچه به همراه پشتی، متکا، میز سماور و سماور در کنار شومینه استفاده کنید.

۷- استفاده از شمع برای خلق فضایی گرم و رمانتیک

دکوراسیون زمستانه

اگر درخانه شومینه ندارید؟ نگران نباشید. شما می توانید از شمع ها برای خلق فضایی گرم و رمانتیک درخانه استفاده کنید. شمع ها می توانید روی میز ناهار خوری و میز جلو مبل یا در هر جای دیگری در خانه استفاده کنید.

۸- رایحه های گرم

با استفاده از رایحه های گرم مثل عود دارچین، وانیل، قهوه و اسانسهای گرم، محیطی گرم و راحت در منزل ایجاد کنید. شما همچنین می توانید برای این منظور از شمع های معطر هم استفاده کنید.

۹- استفاده از  تابلوها و آثار هنری مناسب

دکوراسیون زمستانه

رنگ غالب تابلوها و اکسسوریهای شما شما ممکن است برای فصل تابستان خوب باشد، اما برای فصل زمستان ایده آل نباشد. این می تواند خیلی موثر باشد. استفاده از تصاویر سیاه و سفید و یا یک نقاشیهای متناسب با فصل می تواند تأثیر گذار باشد.

۱۰- نور پردازی گرم

دکوراسیون زمستانه

از آنجا که نور خورشید در زمستان بی رمق می شود، بهتر است که از لامپ ها برای روشن تر کردن فضا استفاده شود. می توانید از نور با تن رنگی گرم استفاده کنید تا هم فضایی گرم و رمانتیک داشته باشید و هم به وسیله نور فضا را بزرگتر جلوه دهید.

برای گرفتن ایده تزیین زمستانه اینجا کلیک کنید.

این متن ترجمه آزادی از ۱۰-winter-home-decorating-ideas می باشد.
مترجم: نرگس عسکری

Tags

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *