۲ گام فنگ شویی برای خانه شاد

نوامبر, 2017 بدون نظر فنگ شویی

چگونه می توان از فنگ شویی برای خانه شاد استفاده کرد؟ آیا می توان با فنگ شویی به شادی رسید؟ پاسخ به این سوالات آسان است. فنگ شویی به ما می آموزد که همه چیز انرژی است و ما در یک مبادله پایدار انرژی  با همه ی چیزهای  اطرافمان هستیم. بنابراین، بسیار مهم است که برای داشتن انرژی شاد و سالم ، بتوانیم از فنگ شویی برای خانه شاد استفاده کنیم.

به همین ترتیب، فنگ شویی دارای راهنمایی های متنوعی برای یک خانه زیبا و برازنده است. یکی از اصول واقعی فنگ شویی این است که اگر سالم و شاد زندگی کنید، انرژی  فضا ناگزیر سالم و شاد خواهد شد.

آیا متوجه شده اید که  انسانهای شاد هنگام ورود به یک مکان چگونه انرژی را تغییر می دهند؟ و هنگامی که با دوستانی هستید که روحیه شادی دارند، چقدر شادتر و خوش بین تر می شوید؟ همه اینها به این دلیل است که  شما در یک مبادله انرژی پایدار با همه چیزهایی( مردم، حیوانات، ساختمان ها، درختان و غیره) هستید که شما را احاطه کرده اند

اکنون بهترین زمان آن است تا ازاصول فنگ شویی برای خانه شاد و سالم نهایت استفاده را ببریم و خانه خود را شادی بخش کنیم.

هرچه بیشتر در مورد آناتومی  فضای خانه خود، یعنی فنگ شویی باکوا و تغذیه سالم و سلامت خانه تان بدانید. این مسئله بطور مفیدتری در تمام زمینه های زندگی، اعم از زندگی عاشقانه، زندگی حرفه ای، رابطه با فرزندان و بسیاری از جوانب دیگر منعکس خواهد شد.

فنگ شویی برای شادی

اگر شما تازه شروع به کشف فنگ شویی کرده اید و کنجکاوید که چگونه از فنگ شویی برای خانه شاد استفاده می شود؟ و فنگ شویی چه کاری برای شما انجام می دهد؟ ابتدا باید بدانید دو اصل ضروری برای شروع فنگ شویی وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

  • با خانه خود ارتباط برقرار کنید

نگاه کنید و ببینید که مناطق آسیب پذیر از دیدگاه فنگ شویی در خانه شما کجاست. یعنی ببینید که کجای خانه است که شما دوست ندارید وقت خود را در آنجا بگذرانید. به این معنی که انرژی به درستی در کدام مناطق جریان ندارد، درست مثل دردی که یک قسمت از بدن را درگیر کرده و جریان انرژی را در تمام بدن متوقف می کند، از دیدگاه فنگ شویی یک منطقه آسیب دیده می تواند جریان انرژی در کل خانه شما را مختل کند .

همانطور که هر بخشی از خانه شما به بخش خاصی از زندگی شما متصل است (به عنوان مثال، منطقه فنگ شویی شرق به زندگی سالم خانوادگی شما متصل است)؛ انرژی کم در یک قسمت خاص از خانه شما منعکس کننده انرژی کمتر یا انسداد انرژی در آن بخش مرتبط با زندگی شما خواهد بود

  •  خانه خود را بپذیرید

به عنوان مثال شاید شما دوست نداشته باشید که حمام خانه در طبقه بالا باشد، ساید در برابر پذیرش آن مقاوم هستید. این مهم نیست که دلیل آن چیست، دلیل آن می تواند زمان، پول، عزت نفس پایین و یا همه این موارد باشد، اما بهتر است که احساسات خود را بپذیرید. سپس باید وقت بگذارید و در چند مرحله با کمک فنگ شویی حمام خود را نظم دهید و فضای آن را جذاب و زیبا کنید و به این طریق نگاه خود را عوض کنید. دوباره، تلاش کنید آن فضا را بدون هیچ وابستگی احساسی تعریف کنید، آن را به عنوان کاری انجام دهید که باید انجام شود، یا پروژه ای که باید مدیریت شود.

احتمالا دارد احساسات قوی و منفی گذشته رو بیایند، اما شما باید آماده باشید که با آن همراه شوید و اجازه ندهید که شما را از آنچه انجام میدهید متوقف کند، از فنگ شویی برای بهبود جر یان انرژی در خانه خود استفاده کنید، این ها هم  بخش خاصی از زندگی شماست.

پس از اینکه این دو اصل ضروری فنگ شویی را تجربه کردید، مراحل اولیه فنگ شویی را آغاز کرده اید و بدانید که زندگی شما تغییر خواهد کرد!

فنگ شویی درمانی، برای خانه یکی از کارآمدترین درمانهاست. وقتی شما روی خانه اتان کار می کنید، در واقع، زندگی خود را از  اندوه گذشته، درد، غم، انسداد انرژی و هرچه که سال ها در شما بلاک شده است؛ رها می کنید و زندگیتان را بهبود می بخشید. اکنون با فضای تازه ای که فنگ شویی ایجاد می کند، می توانید شاهد تحقق رویاهایتان باشید.

این متن ترجمه آزادی از متن ۲feng shui steps to a happy home می باشد.

مترجم: نرگس عسکری

Tags

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *