درباره ما

اهداف ما

طراحی، اجرا، تجهیز

لوتوس آذین علاوه بر ارائه اطلاعات مورد نیاز خانواده ها و متخصصین در زمینه دکوراسیون داخلی و چیدمان، خدمات طراحی، تامین اقلام و اجرای دکوراسیون داخلی را انجام می دهد. این شرکت در زمینه دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون دفتر کار، مغازه، رستوران، فست فود و تجهیز هر یک از این موارد را انجام می دهد. در تماس با لوتوس آذین تمامی نیازهای شما در زمینه دکوراسیون داخلی مرتفع خواهد شد. ادامه مطلب

تامین اقلام مورد نیاز از طریق فروشگاه

لوتوس آذین علاوه بر خدمات معرفی شده، تأمین اقلام مختلف مورد نیاز خانواده ها و مراکز تجاری را نیز از طریق فروشگاه یا از طریق سفارش خارج از موجودی فروشگاه تامین می نماید. به منظور تأمین اقلام مورد نیاز با استفاده از اطلاعات تماس با ما تماس بگیرید. ادامه مطلب

آشنایی با ما

لوتوس آذین با تکیه بر پشتوانه بیش از ۴۰ سال تجربه فعالیت خود را در ساختار جدید از سال ۹۶ آغاز نموده است. این شرکت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استفاده از بهترین متخصیین دکوراسیون داخلی پروژه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی را به انجام می رساند. خدمات ارائه شده توسط این شرکت طیف وسیعی را شامل شده و علاوه بر خدمات در بخش فروشگاه و محصولات فروش تزئینات و تجهیزات مورد نیاز در دکوراسیون داخلی را نیز ارائه می نماید.

جزئیات بیشتر
  • لوتوس آذین آمادگی ارائه کلیه خدمات اجرای دکوراسیون در شهر اصفهان و فروش محصولات به کلیه استانها را داشته و آماده ارائه مشاوره رایگان به مخاطبین عزیزم می باشد.

  • لوتوس آذین آماده ارائه کلیه خدمات به صورت آنلاین یا حضوری است. در خصوص محصولات لوتوس آذین آماده ارائه آنلاین کلیه محصولات را دارد. در صورت تمایل به استفاده آنلاین از خدمات لوتوس آذین با مراجعه به بخش محصولات، محصول مورد استفاده در خدمات مورد نظر را انتخاب کرده و به سبد خرید اضافه نمایید. این فرآیند کاملا رایگان بوده و در صورت انصراف از انتخاب انجام شده امکان عوض کردن انتخاب به هر میزان وجود خواهد داشت. متخصصین لوتوس آذین بعد از ثبت سفارش آنلاین از طرف شما نمونه محصولات انتخاب شده را برای نهایی نمودن انتخاب در محل شما ارائه می نمایند.

  • لوتوس آذین افتخار دارد با پشتوانه بیش از ۴۰ سال فعالیت در حوزه دکوراسیون داخلی، تزئینات منزل و محل کار و فروش کالاهای مرتبط خدمات خود را به صورت آنلاین و حضوری به مشتریان محترم ارائه نماید.

  • با مراجعه به لوتوس آذین کلیه نیازهای شما در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و تجهیز چیدمان داخلی ساختمان و محل کار مرتفع خواهد شد.