UA-129346161-2رنگ دکوراتیو سال ۲۰۱۸ – لوتوس آذین

رنگ دکوراتیو سال ۲۰۱۸

دسامبر, 2017 بدون نظر دکوراسیون

PPG، شرکت تامین کننده ی جهانی رنگ نقاشی و مواد صنعتی، رنگ سال ۲۰۱۸ خود را رنگ مشکی اعلام کرد. برخی افراد ممکن است فکر کنند که مشکی یعنی نبود رنگ های دیگر؛ اما وقتی به این رنگ منتخب توجه می کنید در می یابید که عمق بسیاری دارد. پس از آن که PPG رنگ سال خود را معرفی می کند، آن را در بسیاری از جا ها از کاشی ها تا رنگ سفینه های آینده ی ناسا خواهید دید. این شرکت ۱۳۴ ساله از ۲۰ متخصص رنگ از سراسر دنیا که در صنایعی مثل خودرو، فضا، لوازم الکترونیک مصرفی و معماری تخصص دارند برای انتخاب این رنگ کمک گرفته اند. امسال تمام این ۲۰ متخصص، متفق القول رنگ مشکی را برگزیدند.

چرا رنگ مشکی رنگ سال ۲۰۱۸ است؟

کارشناسان ترکیب سایه روشن پر رنگ مشکی در کنار سفید را انتخاب کرده اند، زیرا مدرن، صمیمی و آرام بخش است. دی شالتر، مدیر بازاریابی ارشد شرکت PPG، توضیح داد که چگونه “سیاه باعث رسیدن به سکوتی می شود که ما در دنیای سنگین اطلاعات به آن نیازمندیم، همچنین استفاده از ترکیب مشکی در کنار سفید امیدواری عمیقی را القا می کند.”

پس از پیروزی یک سیاه پوست به نام فلیم در مسابقات المپیک، شرکت PPG  رنگ مشکی سحرآمیز را به عنوان رنگ تجاری المپیک سال ۲۰۱۸  اعلام کرد. رنگ منتخب این کمیته  رنگ مشکی زغالی است که همراه با یک سایه روشن سفید، اشباع تر و خنثی تر می شود.

چگونه از پوشش مشکی  در دکوراسیون خود به استفاده کنید؟

آیا آماده اید که به خانه ی خود زیبایی بیشتری ببخشید؟! در اینجا به برخی ایده های طراحی برای استفاده از سایه روشن مشکی و سفید می پردازیم.

مشکی موقر برای محیط کار

اتاق کار رنگ منتخب 2018

طراحی مدرن

طراحی مدرن رنگ منتخب 2018

طراحی اتاق خواب با شکوه و راحت

اتاق خواب رنگ منتخب 2018

حمام با زمینه رنگ مشکی

حمام رنگ منتخب 2018

کابینت های مشکی

کابینت رنگ منتخب 2018

اتاق نشیمن با دیوار مشکی

اتاق نشیمن رنگ منتخب 2018

برای مطالعه بیشتر به سایت www.freshome.com مراجعه فرمایید.

مترجم: پریسا محقق مطلق

Tags

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *