UA-129346161-2فنگ شویی اتاق کودک – لوتوس آذین

فنگ شویی اتاق کودک

دسامبر, 2017 بدون نظر فنگ شویی

فنگ شویی اتاق کودک می تواند از مباحث مورد علاقه هر پدر و مادری می باشد زیرا با یادگیری کودک ارتباط مستقیم دارد. چینیان باستان تأکید زیادی بر آموزش نسل جوان داشتند به همین دلیل در فنگ شویی راهکار های  بسیاری برای تشویق کودکان به یادگیری مستمر وجود دارد.

با توجه به نقشه باگوا یا نقشه ی انرژی فنگ شویی، ناحیه ی غربی منزل مکانی است که انرژی آن با سلامت فرزندان مرتبط می باشد. اگر این منطقه فنگ شویی به درستی سازمان دهی شود، می تواند با ایجاد کیفیت خوب انرژی در فضا، عشق فرزند شما به یادگیری را تشویق کند.

در ادامه چند نکته ابتدایی فنگ شویی اتاق کودک را ذکر می کنیم:

  1. استفاده از عنصر فلز در چیدمان این ناحیه استفاده کنید: برای شارژ انرژی این منطقه از عنصر فلز (رنگ های سفید و خاکستری) یا عنصر زمین یا خاک (زرد روشن و رنگ های خاکی) استفاده کنید. برای مثال، می توانید از فرشی با رنگ های غالب خاکی و سفید یا مبلمانی با رنگ کرمی استفاده کنید.
  2. از انرژی قوی آتش در چیدمان این قسمت استفاه نکنید: عنصر ناحیه غربی منزل در نقشه باگوا، فلز است، پس از استفاده عنصر آتش در این منطقه( رنگ ها، فرم ها و تصاویر آتش) اجتناب کنید. چرا که در چرخه عناصر فنگ شویی، آتش فلز را ذوب می کند. بنابراین از رنگ قرمز برای رنگ دیوار، آثار هنری با انرژی آتش یا کاناپه ی بزرگ قرمز یا فرش قرمز یا بنفش در قسمت غربی خانه ی خود استفاده نکنید.
  3. از کاردستی ها و نقاشی های فرزندان تان برای تزئین این منطقه استفاده کنید: منطقه غرب منزل در فنگ شویی با رفاه فرزندان شما در ارتباط است، توصیه می شود از آثارهنری و عکسهای شاد فرزندانتان در این منطقه استفاده کنید، شما می توانید آنها را در قابهای سفید یا فریم های فلزی قرار دهید. ترکیب این موارد باعث می شوند که انرژی بسیار مفیدی در این ناحیه که در باگوا به نام “کودکان و خلاقیت” اختصاص یافته، ایجاد کنید.
  4. بدانید که چگونه از انرژی کتاب ها بهره ببرید: کتاب ها را به گونه ای در این منطقه قرار دهید، که در معرض دید باشند و کودکان به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشند. بهترین حالت این است که یک قفسه پر از کتاب داشته باشید که کودک شما به محض ورود آن را ببیند. کتاب ها باید در ارتفاعی که مناسب با قد او هستند، قرار گیرند. هم چنین فضایی زیبا با نور مناسب و صندلی راحتی برای مطالعه وجود داشته باشد.
  5. از نقشه جهان برای گسترش افق دید فرزندتان استفاده کنید: نقشه ی زمین یا  کره ی آن را در ناحیه ی شمال، شمال شرق یا غرب اتاق فرزند تان قرار دهید. این کار باعث می شود انرژی لازم برای داشتن فکری باز تر و نگاهی گسترده تر به زندگی در فرزندتان ایجاد شود. شما هم چنین می توانید کودک خود را تشویق کنید که افق های دید خود را ترسیم کند؛ این کاری بسیار عالی است.

البته توجه داشته باشید که اولین و مهم ترین مسئله این است که مطمئن شوید کودک شما اتاق سالمی دارد و هم چنین می تواند خواب خوبی داشته باشد.  لازم است که برای رشد فرزندتان انرژی بسیاری را صرف کنید؛ پس بهترین انرژی ممکن را به فنگ شویی اتاق کودک اختصاص دهید تا کودکتان سالم و شاد رشد کنند.

برای مطالعه بیشتر اینجا بروید.

Tags

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *