فنگ شویی برای عشق۱

فوریه, 2018 بدون نظر فنگ شویی

فنگ شویی برای عشق یکی از جذابترین موضوعات در چیدمان به روش فنگ شویی است. نه فقط به خاطر این که همه ی ما به دنبال عشق هستیم، بلکه به این دلیل که فنگ شویی ایده های بسیار قدرتمندی برای جدب عشق دارد.

در هر موتور جست و جویی که کلمه ی “عشق” را تایپ کنید با آزمون ها، محاسبه گر ها و سایر موارد مرتبط با عشق مواجه می شوید. فنگ شویی به شما کمک می کند تا عشق را جست و جو کنید و پیشنهاد های ساده ای برای آن ارائه می دهد، اگرچه اینها سریع ترین و بهترین راه حل ها نیستند.

ما مطمئناً شما را تشویق می کنیم که برای فهمیدن و استفاده از راهنمایی های فنگ شویی در خانه و به ویژه در اتاق خواب خود، وقت بگذارید.

قبل از این که به برخی از توصیه های ساده ی فنگ شویی برای عشق بپردازیم، می خواهیم موضوعی را مطرح کنیم که مطمئنا بار ها آن را شنیده اید. “وقتی که در جست و جوی عشق هستید، اولین چیزی که باید بر آن متمرکز شوید، داشتن روابط عاشقانه با خودتان است.” تنها راه قطعی که به به وسیله آن زندگی عاشقانه ی خود را بهبود یبخشید، این است که اجازه دهید به خود عشق بورزید. هنگامی که  این کار را بکنید، افراد مناسب تری را جذب خواهید کرد؛ زیرا در جهان انرژی های مشابه به هم جذب می شوند. وقتی که احساس عشق بیشتری نسبت به خود می کنید، احساس عشق بیشتری هم به سمت شما جلب می شود. هم چنین روابط بهتری با فرزندان، پدر و مادر، دوستان و نیز همکاران خود خواهید داشت.

راه حل فنگ شویی این است، که برای عشق واقعی  ابتدا وضعیت اتاق خواب خود و سپس حمام را بررسی کنید.

البته این درست است که هر قسمت از خانه با انرژی شما در ارتباط است، اما پس از سال ها مشاوره ی فنگ شویی ما دریافته ایم اتاق خواب ها، که حریم خصوصی شما هستند، سطح عشق شما به خودتان را بیان می کنند.

آیا برای یک سرسپردگی عمیق و خالصانه به عشق، احترام و پذیرش خود آماده هستید؟

اگر آماده هستید، پس لطفا به مطالعه ی این نوشته ادامه دهید. و اگر نه، به این نکته توجه کنید که همه ی روابط محنت زای شما و اتفاقات ناگوار در روابط شما بازتابی از این است که شما خودتان را دوست ندارید. وقتی خود را به خاطر آن چیزی که هستید دوست ندارید، پس چگونه می توانید دیگری را دوست داشته باشید؟ چگونه می توانید کسی را بیابید که به شما عشق بورزد در حالی که شما خودتان را کسی که لایق دوست داشتن و عشق ورزیدن باشد، نمی دانید؟

حال که اهمیت این موضوع روشن شد، اجازه دهید  یک لیست کوچک برای فنگ شویی اتاق خواب به شما ارائه دهیم تا به کمک آن وضعیت کنونی انرژی عشق را در خانه تان مشخص کنید.

 

این سوالات ساده منتظر پاسخ های صادقانه ی شما هستند:

  1. آیا به همه ی اشیا و رنگ هایی که در اتاق خواب تان شما را احاطه کرده اند، علاقه دارید؟
  2. هنگامی که صبح ها از خواب بیدار می شوید، آیا از آنچه که می بینید، خوشحال می شوید؟
  3. قبل از این که به خواب روید ( تفاوتی ندارد که تنها هستید یا نه)، آیا حس می کنید که از انرژی که در اتاق خواب تان جریان دارد، حس آسودگی و بالندگی می کنید؟

اگر پاسخ شما به هر یک از این پرسش ها منفی است، پس ما به شدت توصیه می کنیم که زمانی را برای یادگیری و به کار بردن اصول فنگ شویی برای عشق ورزیدن به خود از طریق اتاق خوابی سرشار از احساس مثبت، صرف کنید.

این فقط شروع به کار گیری اصول فنگ شویی است اما شروعی مثمر ثمر و قابل اطمینان.

در آینده بیشتر به بررسی مطلب خواهیم پرداخت

Tags

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *