UA-129346161-2فنگ شویی برای عشق۲ – لوتوس آذین

فنگ شویی برای عشق۲

فوریه, 2018 بدون نظر فنگ شویی

اگر به دنبال جذب کردن شریک عشقی خود هستید، یا در رابطه ای هستید که به قدری کمک نیاز دارد فنگ شویی اتاق خواب به شما کمک خواهد کرد. در مطلب قبل مقدمه ای در مورد فنگ شویی برای عشق توضیح دادیم.

فنگ شویی توصیه های بسیاری برای یافتن و حفظ کردن یک رابطه ی لذت بخش عاشقانه دارد. تمام این توصیه ها بر این اساس اند که اگر فنگ شویی اتاق خواب تان متناسب و پویا باشد، عشق شما هم رونق بیشتری می گیرد.

در اینجا در یک نگاه  فنگ شویی خانه ی شما را بررسی می کنیم تا ببینیم آیا شما به راستی آماده و پذیرای یک عشق ماندگار هستید؟

فنگ شویی اتاق خواب برای عشق

۱- آیا اتاق خواب شما برای استفاده ی دو نفر طراحی شده است؟ از نگاه فنگ شویی، اگر تخت شما  در یک گوشه ی اتاق تان است یا پشت در قرار گرفته، شما احتمالا به سختی می توانید یک رابطه ی عاشقانه موفق داشته باشید. جمله ی معروفی در فنگ شویی می گوید: کسی که آماده نیست، از نگاه عشق مخفی می ماند.

۲- آیا انرژی فنگ شویی در دو طرف تختتان برابر است؟ در زندگی زناشویی، یک تخت توسط هر دو نفر استفاده می شود. برای این که رابطه ی عاشقانه تا مدت زیادی ادامه یابد، هر دو طرف رابطه باید حس کنند برابرند، مورد احترام هستند و به خوبی با آن ها رفتار می شود. پس، هر دو سمت تخت را از نظر فنگ شویی برابر سازید؛ به بیان دیگر به طور یکسانی آن را بچینید.

۳- آیا در کشو های شما فضای خالی وجود دارد؟ یک کشو که فضای خالی دارد و انرژی فنگ شویی در آن جاری است نه تنها به سلامتی و شانس های بهتری کمک می کند بلکه در عمل به معشوقه تان اجازه می دهد که اونیز وسایلش را جمع بکند و به این گونه حس ساده و مشترکی شکل می گیرد.

۴- مطمئن شوید که  فنگ شویی خانه تان( اتاق خواب، حمام، دستشویی) به درستی چیده شده اند. شما به انرژی فنگ شویی مثبتی در این سه نقطه از خانه تان نیازمندید. اگر انرژی در یکی از آن ها کم باشد یا متعادل نباشد، دیر یا زود بر انرژی عشق شما اثر خواهد گذاشت. از راهکار های فنگ شویی برای این که این سه محل را به درستی بچینید، استفاده کنید.

۵- آیا می توانید به وضوح زندگی تان را با مرد یا زن رویا هایتان تجسم کنید؟ این تصویر چگونه به  نظر می رسد؟ چه حسی به شما می دهد؟ طعم و بوی آن چگونه است؟ این حس را با تصاویری خاص و  رنگ های فنگ شویی به خانه ی خود بیاورید یا اینکه از از رایحه هایی (ترجیحا روغن های خالص) که انرژی دلخواه تان را به شما می دهند، استفاده کنید. اگر می خواهید که رابطه ی عاشقانه ی خوشایندی را جذب کنید، از تصاویر ناراحت کننده یا نماد قلب های شکسته بپرهیزید.

پس از این که راهکار های ارائه شده در بالا را برای فنگ شویی اتاق خواب پیاده کردید، می توانید از موارد پایین نیز استفاده کنید.

۶- مطمئن شوید که انرژی موجود در قسمت جنوب شرقی خانه اتان به درستی جریان دارد. عنصر فنگ شویی که این منطقه که زمین و خاک است باید تقویت شود. پس بهتر است که شما از وسایلی که مربوط به عنصر خاک یا آتش فنگ شویی هستند کمک بگیرید و از آب فراوان یا عناصر چوب یا فلز برای دکور این قسمت اجتناب کنید.

۷-  وسایلی که نماد عشق هستند، را در فنگ شویی اتاق خواب به کار برید. مثلا وسایلی که دو تایی هستند مثل بلور صورتی کوارتز یا هر چیز دیگری که به نظر خود شما این حس را برایتان تداعی می کند. برای حفظ رابطه ی عاشقانه و لذت بخش، مطمئن شوید که اتاق خواب تان زیبایی رابطه ای را که دوست دارید، منعکس می کند.

برای مطالعه بیشتر به این سایت سر بزنید.

Tags

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *