UA-129346161-2نکته هایی برای اعمال فنگ شویی خوب – لوتوس آذین

نکته هایی برای اعمال فنگ شویی خوب

فوریه, 2018 بدون نظر فنگ شویی

فنگ شویی خوب  سلامتی و ثروت را به همراه می آورد و دکوراسیون داخلی زیبا و جدیدی خلق می کند. در این مطلب با راهنمایی هایی ساده و عملی در زمینه  فنگ شویی، سعی داریم فضاهای زندگی را بهبود ببخشیده و با افزایش جذابیت عمومی راحتی بیشتری را به خانه بدهیم.

یکی از موارد خوب و کاربردی استفاده از فنگ شویی  برای زوج ها این است که با رنگ های دلپذیر و نور ملایم احساس صلح آمیزی به دکوراسیون داخلی اضافه می کند. ایجاد هوشمندانه فضای ذخیره سازی و سازمان دهی فضا را نیز از نکات خوب فنگ شویی می دانند. فنگ شویی خانه را به مکانی سازمان یافته و بدون انباشتگی تبدیل می کند که در آن افراد با زندگی شاد و سالم، کار و استراحت می کنند.

آشپزخانه تمیز و صندلی های منظم، چیدمان  مناسب مبلمان و توجه به لوازم جانبی گام هایی آسان برای ایجاد فنگ شویی خوب در خانه شما می باشد. ایده های کاربردی و سرگرم کننده که با سبک زندگی دلپذیر و شاد تلفیق شود، باعث ایجاد خلق و خویی آرم و دکوری دلپذیر و جذاب می شوند.

 

نکاتی برای  فنگ شویی خوب

۱٫ چیدمان مبلمها
چیدمان درست مبلمان از طریق تعادل و هارمونی در چیدمان مبلها می تواند یک فضای گرم و دلپذیر در خانه ایجاد کند و به بهبود ارتباطات کمک می کند.

مبلمان در فنگ شویی

۲٫ عناصر دکوراتیو و تزئین منزل
ست کردن عناصر دکوراتیو و مبلمان و دکور، استفاده از وسایل روشنایی و چیدمان متعادل و متقارن مبلمان ، راهنمایی های فنگ شویی  برای همه کسانی که مایل به جذب عشق و روابط شاد در زندگی خود هستند خوب است. در یک فنگ شویی خوب و هوشمندانه توصیه می شود از نمادهای تکی و مجردی اجتناب کنید. و با استفاده ار عناصر دکوراتیو زوج و اشیای زوج انرژی همکاری و عشق را به خانه خود دعوت کنید.

عناصر دکوراتیو در فنگ شویی

۳٫ عکس های شاد
استفاده از تصاویر شاد خانوادگی در تزئینات داخلی و پر کردن فضای منزل با انرژی مثبت، مانند آهن ربایی شادی، موفقیت و شادی بیشتر را جذب می کند.

عکسهای شاد در فنگ شویی

۴٫ دکوراسیون رومانتیک اتاق خواب

ایجاد یک دکوراسیون راحت و عاشقانه در اتاق خواب  یکی دیگر از نکات خوب فنگ شویی است که به جذب عشق و هماهنگی در زندگی ما کمک می کند. قرار دادن دو صندلی در کنار یکدیگر و یا جفت کردن بالش های و کوسن های تزئینی بر روی تخت گرما، آرامش و آسایش را به اتاق ما می دهد.  شما می توانید فضای خواب را با یک پرده از بقیه فضاهای زندگی خود جدا کنید و یک جاذبه دوست داشتنی برای جذب عشق و تعادل در زندگی خود ایجاد کنید.

اتاق خواب در فنگ شویی

۵٫ استفاده از تزیینات گرد و منحنی
مبلمان با لبه های گرد و خطوط نرم، آینه های دیواری  گرد و محنی و عناصر تزئینی دارای انحنا در فنگ شویی برای ایجاد توازن و بهبود روابط خوب است. منحنی های نرم انرژی مثبت را به جریان می اندازد و اجازه می دهد که انرژی آزادانه در فضا جریان یابد و تغییرات دلپذیر را در زندگی ایجاد کند.

۶٫ فنگ شویی آشپزخانه
در یک فنگ شویی خوب، آشپزخانه منظم با کشو و کابینتهای مرتب، موجب تمرکز فکر، دور شدن استرس و روان شدن روند زندگی می شود. طبق گفته استادان فنگ شویی، آشپزخانه مستقیماً به توانایی جذب پول و بهبود سلامت کمک می کند. آشپزخانه منظم و تمیز طبق اصول فنگ شویی ثروت را به زندگی شما جذب می کند.

فنگ شویی آشپزخانه

۷٫ نقش رنگ در فنگ شویی خوب
رنگ های دلپذیر و شاد برای فنگ شویی خوب در هر خانه ای مناسب هستند. رنگ ها بر روحیه ما تاثیر می گذارند و فنگ شویی راهکارهای خوبی برای زیباسازی فضای خانه ارائه می دهد. اتاق های رنگارنگ و لطیف با رنگ های شاد در فنگ شویی خیلی سودمند است. در ادمه رنگهای مفید در فنگ شویی بررسی می شود.

رنگ بنفش یکی از رنگ های فنگ شویی خوب برای دکوراسیون داخلی است.


رنگ قرمز الهام بخش است  و بر افزایش انرژی تاثیر گذار است . عناصر دکوراتیو و تزئینات قرمز رنگ باعث بهبود بهره وری و جذب پول می شود. رنگ قرمز موجب افزایش جریان انرژی و جذب ثروت در فنگ شویی است.


رنگ بنفش و سبز موجب رفاه و آسایش در خانه می شوند . رنگ های نارنجی و سبز نیز از رنگ های پایه ای برای جریان خوب انرژی در فنگ شویی است. رنگ سبز موجب ایجاد صلح و هماهنگی در منزل می شود.

۸٫راهنمایی های فنگ شویی برای در ورودی و دکوراسیون سالن
طراحی و تزئینات زیبا، در ورودی منزل در فنگ شویی به جذب پول بیشتر کمگ می کند. درورودی را بشویید و آن را رنگ کنید، یک حلقه تزئینی ساخته شده با گل به در بیاویزید. با کلکسیونی از پروانه ها و برگ ها ورودی منزل را تزئین کنید و ورودی منزلتان را بیارائید. از فنگ شویی برای اصلاح ورودی خانه خود و هماهنگ کردن دکوراسیون فضای داخلی استفاده کنید. این ایده های ساده و عملی فنگ شویی کمک می کند تا ثروت و سلامت را به منزلتان دعوت کنید.

در ورودی در فنگ شویی

۹٫ ایجاد فضای مثبت با لوازم جانبی داخلی
استفاده از عکسهایی که در آن خندان هستید یکی از ایده های خوب در فنگ شویی است. لبخند جو اطراف شما را برای جذب انرژی مثبت افزایش می دهد و موجب موفقیت شما می شود. از عکسهایی که در آن را لبخند می زنید در دکور خود استفاده کنید، از رنگ های سبک و دلپذیر استفاده کنید و تزئینات عاشقانه را در تزئین فضای زندگی خود به کار ببرید، به این طریق انرژی مثبت را به همراه عشق به زندگی خود جذب کنید.

۱۰٫ عنصر آب را در دکوراسیون داخلی استفاده کنید
توجه به عنصر آب در دکوراسیون داخلی برای جذب ثروت در فنگ شویی توصیه می شود. تمام لوازم آشپزخانه و حمام باید در شرایط مناسب باشد. طراحی حمام زیبا، استفاده از آب نما، استفاده از تصاویر رودخانه و دریا، و قراردادن آکواریوم و یا تنگ ماهی در تزئینات داخلی، در فنگ شویی به جذب ثروت کمک می کند.

عنصر آب در فنگ شویی

Tags

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *