اهداف ما
طراحی، اجرا، تجهیز

لوتوس آذین علاوه بر ارائه اطلاعات مورد نیاز خانواده ها و متخصصین در زمینه دکوراسیون داخلی و چیدمان، خدمات طراحی، تامین اقلام و اجرای دکوراسیون داخلی را انجام می دهد. این شرکت در زمینه دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون دفتر کار، مغازه، رستوران، فست فود و تجهیز هر یک از این موارد را انجام می دهد. در تماس با لوتوس آذین تمامی نیازهای شما در زمینه دکوراسیون داخلی مرتفع خواهد شد.

تامین اقلام مورد نیاز از طریق فروشگاه

لوتوس آذین علاوه بر خدمات معرفی شده، تأمین اقلام مختلف مورد نیاز خانواده ها و مراکز تجاری را نیز از طریق فروشگاه یا از طریق سفارش خارج از موجودی فروشگاه تامین می نماید. به منظور تأمین اقلام مورد نیاز با استفاده از اطلاعات تماس با ما تماس بگیرید.

آشنایی با ما

لوتوس آذین با تکیه بر پشتوانه بیش از ۴۰ سال تجربه فعالیت خود را در ساختار جدید از سال ۹۶ آغاز نموده است. این شرکت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استفاده از بهترین متخصیین دکوراسیون داخلی پروژه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی را به انجام می رساند. خدمات ارائه شده توسط این شرکت طیف وسیعی را شامل شده و علاوه بر خدمات در بخش فروشگاه و محصولات فروش تزئینات و تجهیزات مورد نیاز در دکوراسیون داخلی را نیز ارائه می نماید.