شرکت لوتوس آذین در طول سابقه فعالیت خود همیشه مفتخر بوده با رعایت قوانین و حقوق مشتری ، اجناس با کیفیت را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما گذاشته و توانسته لبخند رضایتمندی شما برای مایه دلگرمی خود کسب کند .

این شرکت همچنین انتظار دارد مشتریان نیز در مقابل ، قوانین را محترم شمرده تا شرکت بتواند خدمتگزاری شما را با افتخار ادامه دهد .

1_لطفا در موقع خرید به نکات و جزییات توجه کنید ، محصول خریداری شده توسط شما فقط در صورت آسیب دیدگی در موقع حمل نقل قابل رجوع خواهد بود لازم به ذکر است شرکت در تلاش بوده با تهیه بسته بندی مناسب امکان آسیب دیدگی محصول را به حداقل برساند لذا تاییدیه شرکت حمل و نقل محصولات برای مرجوع شدن محصول لازم است.

2_روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. شرکت لوتوس آذین به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش را می‌‏دهد.

3_کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شرکت لوتوس آذین جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

در انتها لازم به ذکر است ثبت خرید و پرداخت توسط مشتری این معنا را به دنبال دارد که مشتری تمامی قوانین شرکت لوتوس آذین راپذیرفته و به آنان احترام می گذارد

لوتوس آذین از احترام متقابل شما به قوانین بی نهایت سپاسگزار است .